ضربه گیر چدنی آما مشهد

جهت خرید انواع فلنج در مشهد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00337.html
لرزه گیر
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۲

سهمیه بنزین اسنپ و تپسی قطعی شده است

مشاور رئیس اتاق اصناف ایران گفت: تاکسی های اینترنتی بر اساس میزان پیمایشی که دارند، ما به التفاوت افزایش قیمت بنزین با بنزین سهمیه ای به حساب آنها واریز می‌شود.

علی عوض‌پور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه کارگروه تنظیم بازار در روزهای اخیر به صورت روزانه جلسه دارد اظهار کرد: در این جلسه  دستگاه های مختلف اعلام کردند که کالاهای مورد نیاز مردم را تامین کرده اند و هیچ مشکلی در  رابطه با تامین - ضربه گیر چدنی آما مشهد - و توزیعکالاها در کشور وجود ندارد. 

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با بیان اینکه سیاست هایی برای تسهیل شرایط حمل و نقل در نظر گرفته شده است افزود: مشکل خاصی - ضربه گیر چدنی آما مشهد - برای تامین و توزیع کالا وجود ندارد به همین منظور افزایش قیمتی نیز در نرخ کالا و خدمات نخواهیم داشت.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

مشاور رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه  بازرسی در بازار بعد از افزایش قیمت بنزین افزایش می یابد ادامه داد: در جلسات تنظیم بازار نیز تاکید شده است که با هیچ مصوبه تنظیم بازاری - ضربه گیر چدنی آما مشهد - موافقت نمی شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تصریح کرد: بعد از افزایش قیمت بنزین  اتاق اصناف همراه با سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت و خود تشکل های صنفی، نظارتها را بر بازار افزایش می دهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

عوض‌پور گفت: بر اساس پیشنهاد اتاق اصناف ایران، - ضربه گیر چدنی آما مشهد - سهیمه بنزین تاکسی تلفنی ها نیز اختصاص یافته است و مورد تایید کمیته سه - ضربه گیر چدنی آما مشهد - نفره با حضور نمایندگان وزارت نفت ، وزارت کشور و سازمان برنامه و بودجه قرار گرفت. 

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی افزود: تاکسی های اینترنتی نیز بر اساس میزان پیمایشی که دارند ما به التفاوت افزایش قیمت بنزین با بنزین سهمیه ای به حساب آنها واریز می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن