ضربه گیر چدنی آما قم

جهت خرید انواع فلنج در قم و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00213.html
لرزه گیر
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

اتحادیه اوراسیا فرصتی بزرگ برای تجارت خارجی ایران است

وزیر نیرو گفت: توسعه تجارت با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا، فرصت بزرگی برای تجارت خارجی است و طرفین، باید تعامل نزدیکتری داشته باشند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضا اردکانیان در همایش تجارت با اوراسیا که صبح امروز - ضربه گیر چدنی آما قم - در سالن خلیج فارس مرکز نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد گفت: امیدوارم این همایش - ضربه گیر چدنی آما قم - زمینه توسعه بیش از پیش روابط اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اوراسیا را فراهم کند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی اضافه کرد: ایران و اتحادیه اوراسیا پس از چندین سال - ضربه گیر چدنی آما قم - مذاکره، در اردیبهشت 97 موفق به امضای - ضربه گیر چدنی آما قم - قرارداد تجاری در این زمینه شدند و دوره 3 سال پیش رو از بعد اجرا و نتایج حاصله واجد اهمیت فراوانی است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

اردکانیان گفت: از همین الان مقدمات برای گسترش تجارت کشورهای عضو باید فراهم شود و ضروری است موانع اجرای دقیق موافقتنامه که از 5 آبان امسال رسما وارد مرحله عملیاتی شده مرتفع شوند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی افزود: بدون شک این موافقتنامه در صورت اجرای جدی، زمینه را برای گسترش مبادلات اقتصادی فراهم می‌کند و بدیهی است همگرایی اقتصادی بویژه با کشورهای همسایه، جزو سیاست‌های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

اردکانیان تاکید کرد: شکل‌گیری اتحادیه اوراسیا نمونه خوبی از همکاری منطقه‌ای است و با گسترش آن، زمینه همگرایی کشورهای منطقه بیش از پیش به وجود می آید که در نتیجه، صلح و آرامش بیشتری برای منطقه به - ضربه گیر چدنی آما قم - ارمغان می آید.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وزیر نیرو افزود: معتقدم با توسعه کمی - ضربه گیر چدنی آما قم - و کیفی این اتحادیه، می‌توان بازار بزرگی در منطقه ایجاد کرد چرا که سیاست اصولی جمهوری اسلامی بر توسعه روابط با همسایگان استوار بوده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

اردکانیان اضافه - ضربه گیر چدنی آما قم - کرد: ایران با داشتن منابع غنی و توانمندی صنعتی و قرار گرفتن در مرکز بازاری وسیع شریک مناسبی برای کشورهای عضو محسوب می شود و به عنوان یکی از کشورهای مهم منطقه غرب آسیا با داشتن دسترسی وسیع به آبهای گرم آزاد و اقیانوسی می‌تواند - ضربه گیر چدنی آما قم - منافع این دسته از کشورها را پیوند دهد و برای تحقق این مهم - ضربه گیر چدنی آما قم - و توسعه مناسبات تجاری - ضربه گیر چدنی آما قم - ضروری است به توسعه زیرساخت‌ها بپردازیم. علاوه بر رفع موانع تعرفه‌ای باید - ضربه گیر چدنی آما قم - شفافیت و استانداردسازی - ضربه گیر چدنی آما قم - صورت پذیرد و تجارت را وسعت بخشید.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تصریح کرد: در مجموع ما سعی خواهیم کرد به سمت - ضربه گیر چدنی آما قم - ایجاد یک تشکل قوی منطقه‌ای حرکت کنیم. در پی آن یک رابطه بلندمدت اقتصادی شکل گیرد و افق های جدیدی از همکاری در - ضربه گیر چدنی آما قم - روابط بلند مدت اقتصادی کشورهای عضو بوجود آید.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای
- ضربه گیر چدنی آما قم -

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن