ضربه گیر چدنی آما ساری

جهت خرید انواع فلنج در ساری و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00329.html
لرزه گیر
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

گوجه فرنگی رکورددار ثبت شکایت در سامانه ۱۲۴ شد

مسئول سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات مرکز توسعه تجارت الکترونیک با اشاره به ثبت دو هزار و ۲۰۰ شکایت مردمی از نهم شهریور ماه سال جاری در سامانه ۱۲۴ گفت: گوجه فرنگی بیشترین شکایت را به خود اختصاص داده است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهدی اعظم زاده از ثبت دو هزار و 200 شکایت مردمی از نهم شهریور ماه سال جاری در سامانه 124 خبر داد و گفت: - ضربه گیر چدنی آما ساری - بطورکلی 70 درصد آمار تخلفات مورد - ضربه گیر چدنی آما ساری - گزارش مربوط به گرانفروشی - ضربه گیر چدنی آما ساری - بوده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی همچنین اظهارداشت: نکته قابل ذکر اینکه از بین کالاهایی که در سامانه ثبت شده گوجه فرنگی بیشترین شکایت را با 120 مورد به خود اختصاص داده است.

مسئول سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و - ضربه گیر چدنی آما ساری - خدمات مرکز توسعه تجارت الکترونیک گفت: بیشترین - ضربه گیر چدنی آما ساری - شکایت مردمی پس از گوجه فرنگی مربوط به نان سنگک و شکر است.

وی در ادامه بازدید از سامانه 124 را چهار میلیون و 22 هزار مورد عنوان کرد و افزود: سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات از هفدهم مرداد رونمایی و بخش ثبت شکایات آن از نهم شهریور ماه - ضربه گیر چدنی آما ساری - سال جاری راه اندازی شده است.

اعظم زاده تصریح کرد: مردم در خصوص تمامی تخلفاتی که در قانون نظام صنفی ذکر شده می توانند نسبت به ثبت شکایت در این سامانه به آدرس WWW,124.IR اقدام کنند.

وی اظهارداشت: بطورکلی 100 قلم کالا در سامانه - ضربه گیر چدنی آما ساری - 124 ثبت شده که برخی از این اقلام مشمول قیمت مصوب و تعدادی دارای قیمت کف و سقف بازار هستند.

مسئول سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات مرکز توسعه تجارت الکترونیک یادآورشد: - ضربه گیر چدنی آما ساری - قیمت کالاهایی که در سامانه مزبور ثبت شده بیشتر اقلام اساسی و پرمصرف مردم قلمداد می شوند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای - ضربه گیر چدنی آما ساری - پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن