ضربه گیر چدنی آما اراک

جهت خرید انواع فلنج در اراک و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00365.html
لرزه گیر
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

ارائه گزارش پایش قیمت‌ها هر روز به ستاد تنظیم بازار/ مصوبات قبلی افزایش قیمت کالاها لغو شد

جلسه کارگروه تنظیم بازار عصر امروز با حضور دستگاه های مختلف و اتاق اصناف برای بررسی بازار و ارائه راهکارهای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و خدمات درپی فزایش قیمت بنزین برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم ، بعد از افزایش قیمت بنزین از روز گذشته جلسات کارگروه تنظیم بازار در کشور روزانه شد. روز گذشته این جلسه با ریاست مدرس - ضربه گیر چدنی آما اراک - خیابانی در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار و امروز نیز این جلسه با ریاست قبادی برگزار می شود.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

در این جلسه سازمان و دستگاههای مختلف کشور و نمایندگان بخش خصوصی حضور دارند و به بررسی و کنترل بازار بعد از گرانی بنزین پرداخته و طرح های جدیدی ارائه می شود تا از افزایش قیمت های کذاب در بازار جلوگیری به عمل آید.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

کلامی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت  در این اراتباط گفت: ستادهای تنظیم بازار کشور مکلف شدند به‌صورت ویژه رصد و پایش روزانه بازار را در دستور کار خود قرار دهند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

درستی عضو هیئت - ضربه گیر چدنی آما اراک - رئیسه اتاق اصناف ایران نیز روز گذشته در این اتباط  گفته بود: بر اساس - ضربه گیر چدنی آما اراک - جلسه ستاد تنظیم بازار هر نوع مصوبه برای افزایش قیمت حتی اگر دارای مصوبه دولتی نیز باشد، فعلاً - ضربه گیر چدنی آما اراک - لغو شده و هیچگونه - ضربه گیر چدنی آما اراک - افزایش قیمتی درهیچ قلم کالا و خدمات نخواهیم داشت.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن