ضربه گیر پمپ آب ارزان

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00297.html
لرزه گیر
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶

پیشنهاد تشکیل «کمیته راهبردی رفع موانع تولید» با حضور نمایندگان سه قوه

یک فعال اقتصادی بر ضرورت ایجاد یک کمیته راهبردی برای رفع موانع تولید در سه قوه تأکید کرد و گفت: متأسفانه مسئولان اجرایی کشور هنوز به رفع موانع پیش روی اقتصاد کشور متمرکز نبوده و همین موضوعات شرایط را برای فعالیت تولیدکنندگان سخت کرده است.

بهرام شکوری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه رهبری چندین سال است که در قالب شعار سال و سخنرانی‌های مختلف مشکلات اقتصادی کشور را مطرح کرده‌اند، اظهار داشت: متأسفانه مسئولان اجرایی کشور هنوز بر رفع موانع پیش روی اقتصاد کشور متمرکز نشدند و همین - ضربه گیر پمپ آب ارزان - مساله شرایط را برای فعالیت تولیدکنندگان سخت کرده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با بیان اینکه در دیدار اخیر رهبری با تولیدکنندگان نکات بسیار خوبی مطرح شد، افزود: مهم اینجاست که مسئولان سه قوه تا چه میزان به این نکات توجه کرده و اقدامات اجرایی را برای رفع مشکلات اقتصادی و توانمندسازی تولید داخل انجام خواهند داد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

این فعال اقتصادی بر ضرورت ایجاد یک کمیته راهبردی برای رفع موانع تولید در سه قوه تأکید کرد - ضربه گیر پمپ آب ارزان - و گفت: تا پیش از این ستادها و کمیته‌های مختلفی برای رفع مشکلات تولیدکنندگان ایجاد شده اما در عمل تولیدکننده شاهد گشایش کاری نبوده است به همین دلیل باید با ایجاد یک کمیته راهبردی فعالیت تمام بخش ها - ضربه گیر پمپ آب ارزان - برای کمک به تولیدکننده داخلی رصد شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شکوری اضافه کرد: بخش های مختلف در سه قوه باید توضیح دهند که چرا منویات رهبری در بخش تولید را اجرایی نکرده اند. از طرف دیگر تولیدکنندگان هم می‌توانند مشکلات خود را به این کمیته انتقال دهند تا در رفع مشکلات گشایش ایجاد شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با انتقاد از اینکه - ضربه گیر پمپ آب ارزان - در حال حاضر برخی از تولیدکنندگان به دلیل دور زدن تحریم متهم به قاچاق شده‌اند، تصریح کرد: در - ضربه گیر پمپ آب ارزان - طول چند سال اخیر تولیدکنندگان علاوه بر مشکلات بین المللی در داخل کشور با موانع بسیاری روبه رو شده اند که حل شدن آنها نیازمند همکاری - ضربه گیر پمپ آب ارزان - تمام دستگاه ها است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن