ضربه گیر مهاردار pn16

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00284.html
لرزه گیر
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

امکان صادرات ۴۰۰ میلیون دلاری فرش دستباف ایران به چین

رئیس اتاق ایران و چین گفت:‌ رقم صادرات فرش دستباف ایرانی در سال گذشته ۲۰۰ میلیون دلار بوده که می توانیم بیش از دوبرابر این رقم را تنها به کشور چین داشته باشیم.

مجیدرضا حریری در نشست خبری صبح امروز مرکز ملی فرش ایران در وزارت صمت با اشاره به اینکه فرش دستباف ایرانی در - ضربه گیر مهاردار pn16 - رأس اقلام صادراتی به چین است، - ضربه گیر مهاردار pn16 - اظهار - ضربه گیر مهاردار pn16 - داشت: فرش دستباف ایرانی دارای برنده بوده و - ضربه گیر مهاردار pn16 - برای صادات نیاز به برندسازی ندارد، بنابراین در دسترس‌ترین کالایی است که می‌توان آن را صادر کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد:‌ امیدواریم با توجه به تفاهم‌هایی که با مرکز ملی فرش ایران انجام شده، - ضربه گیر مهاردار pn16 - بازار بهتری را در چین از صادرات فرش داشته باشیم. آمار واردات چین در - ضربه گیر مهاردار pn16 - سال - ضربه گیر مهاردار pn16 - گذشته 2 هزار و 280 میلیارد دلار بوده که ما می‌توانیم درصد خوبی از این بازار را در - ضربه گیر مهاردار pn16 - اختیار بگیریم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

رئیس اتاق ایران و چین تأکید کرد:‌ رقم صادرات فرش دستباف ایرانی در - ضربه گیر مهاردار pn16 - سال گذشته 200 میلیون دلار بوده که می توانیم بیش از دوبرابر این رقم را تنها به کشور چین داشته باشیم. بنابراین می توانیم با گسترش روابط و تفاهم مرکز ملی فرش - ضربه گیر مهاردار pn16 - ایران،‌ بخش اعظمی از این رقم را محقق کنیم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

در پایان این نشست - ضربه گیر مهاردار pn16 - تفاهم نامه‌ای بین مرکز ملی فرش ایران با اتاق ایران و چین به منظور گسترش روابط و توسعه بازار فرش دستباف - ضربه گیر مهاردار pn16 - ایران امضا شد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن