ضربه گیر مهاردار پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00230.html
لرزه گیر
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱

تامین کالاهای اساسی در سال ۹۹ با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی

رئیس سازمان برنامه و بودجه از تامین کالاهای اساسی در سال ۹۹ با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی خبر داد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه - ضربه گیر مهاردار پمپ - درباره - ضربه گیر مهاردار پمپ - قیمت - ضربه گیر مهاردار پمپ - دلار در لایحه بودجه 99، گفت: قیمت دلار برای کالاهای اساسی - ضربه گیر مهاردار پمپ - در - ضربه گیر مهاردار پمپ - لایحه بودجه 99 همچنان 4 هزار و - ضربه گیر مهاردار پمپ - 200 هزار تومان پیش بینی شده است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دولت برای سال 99 نیز تصمیم به استفاده از دلار 4200 تومانی برای تامین کالای اساسی دارد؟ توضیح - ضربه گیر مهاردار پمپ - داد: بله؛ تصمیم ما قطعی است زیرا اگر به جای دلار 4200 تومانی از ارز نیمایی استفاده شود، یعنی پذیرفته‌ایم از ابتدای فروردین ماه 99 مرغ و شکر به جای ارز 4200 تومانی با دلار حدود 11 هزار تومانی تامین شود که در این شرایط همه چیز گران خواهد شد، دولت به دنبال مهار تورم است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

رئیس سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به این پرسش که آیا دولت در لایحه بودجه 99 از کالابرگ الکترونیک که یکی از روش‌های مجلس برای تامین کالاهای اساسی در بودجه 98 بود، استفاده نمی‌کند، به خانه ملت گفت: در حال حاضر تامین کالاهای اساسی با دلار 4200 تومانی در کشور به رویه‌ای عادی تبدیل  شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: در یک دوره علیرغم استفاده از ارز 4200 تومانی، - ضربه گیر مهاردار پمپ - قیمت ها افزایش پیدا می کرد اما - ضربه گیر مهاردار پمپ - در حال حاضر این روش مسلط شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن