ضربه گیر مارک زرد پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00308.html
لرزه گیر
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴

خبر جدید معاون وزیر صمت؛ قیمت‌ها تا شب عید تغییر نمی‌کند

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت گفت: برنامه‌ای برای افزایش قیمت کالا‌ها نداریم و بر هیمن اساس اقلامی که مدیریت آنها در اختیار دولت است، تا شب عید نیز ثابت خواهد ماند.

عباس قبادی در گفت‌و گو - ضربه گیر مارک زرد پمپ - با خبرنگار اقتصادی تسنیم، - ضربه گیر مارک زرد پمپ - در خصوص شرایط بازار و کنترل قیمت ها اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به بازرسی‌هایی که در بازار انجام می‌شود، شرایط خوبی حاکم بوده و با توجه به فراوانی کالا و تکمیل بودن انبار‌های ذخایر استراتژیک، با افزایش و یا تغییری در قیمت‌ها روبه‌رو نخواهیم شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی ادامه - ضربه گیر مارک زرد پمپ - داد: جلسات ستاد تنظیم بزار - ضربه گیر مارک زرد پمپ - تا اطلاع ثانوی برای کنترل بازار ادامه خواهد داشت و امیدواریم با همراهی مردم بازار آرامی را داشته باشیم.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت در پاسخ به این سؤال که آیا تا - ضربه گیر مارک زرد پمپ - عید عدم افزایش قیمت‌ها ادامه خواهد داشت، گفت: برنامه‌ای - ضربه گیر مارک زرد پمپ - برای افزایش قیمت کالا‌ها نداشته و بر هیمن اساس - ضربه گیر مارک زرد پمپ - اقلامی که مدیریت آنها در اختیار دولت است، تا عید نیز - ضربه گیر مارک زرد پمپ - ثابت خواهد ماند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن