ضربه گیر مارک آبی پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00310.html
لرزه گیر
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰

گفتگو| رونق تولید تنها راه «بی‌اثرکردن تحریم»/ ۲ مانع بزرگ «رونق تولید» چیست؟

کارشناس اقتصادی با بیان اینکه برای بی‌اثرکردن تحریمها راهکاری جز حمایت هدفمند از تولید غیررانتی وجود ندارد، گفت: برای تحقق این هدف بایستی معضل نرخ ارز بالا و سودهای بانکی غیرواقعی حل‌وفصل شود.

به - ضربه گیر مارک آبی پمپ - گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، مقام معظم رهبری در جلسه اخیر با 2500 تولیدکننده و فعال اقتصادی با بیان اینکه تحریم حالا حالاها برداشته نمی‌شود، - ضربه گیر مارک آبی پمپ - تنها راه لغو تحریم از سوی تحریم‌کننده را بی‌اثر - ضربه گیر مارک آبی پمپ - کردن تحریم با رونق تولید داخلی دانستند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

احسان سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با ابراز اینکه راهکار اصلی بی‌اثر کردن تحریمها حمایت هدفمند از - ضربه گیر مارک آبی پمپ - تولید غیررانتی است، گفت: دولت و مجموعه‌های نزدیک به دولت مثل اتاق بازرگانی معمولاً اظهار نظرهایی درباره تولید دارند که حالا به کلیشه‌های غیرقابل‌مصرف تبدیل شده و تاکنون پاسخی درباره - ضربه گیر مارک آبی پمپ - بی‌تأثیر بودن ایده‌های مطرح‌شده آنها داده نشده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 این کارشناس اقتصادی گفت: دولت مستقر پیشتر تمرکز خود را روی سیاست - ضربه گیر مارک آبی پمپ - خارجی و گشایش‌ در مراودات بین‌المللی متمرکز کرد و در این بین کسب‌وکارهای خرد و متوسط فراموش شدند این در حالی است که برای توسعه پایدار بیشتر باید روی این صنایع تمرکز کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 سلطانی با تصریح به اینکه در حوزه حمایت از کسب‌وکارهای کوچک که بیشترین اشتغال را ایجاد می‌کنند اقدام جدی صورت نگرفته، گفت: چند سال قبل وزیر وقت صنعت درباره اقدامات حمایتی - ضربه گیر مارک آبی پمپ - دولت از صنایع کوچک و متوسط گفته - ضربه گیر مارک آبی پمپ - بود  "تمام آنها را به - ضربه گیر مارک آبی پمپ - استانداری‌ها واگذار کردیم" این گزاره ساده یعنی اینکه دولت به‌طور کلی  چشم‌انداز و تمرکزی نسبت به - ضربه گیر مارک آبی پمپ - این صنایع - ضربه گیر مارک آبی پمپ - نداشته است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی با - ضربه گیر مارک آبی پمپ - بیان اینکه هدف از رونق تولید حمایت از صنایع رانت‌محور نیست، گفت: در سال قبل 20 شرکت بورسی خصولتی بزرگ نزدیک به 76 هزار میلیارد - ضربه گیر مارک آبی پمپ - سود کردند که نشان می‌دهد این شرکتها کاملاً در فضای رونق هستند و به هیچ حمایتی نیاز ندارند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این کارشناس اقتصادی با بیان اینکه در طرح خروج از رکود مسعود نیلی که در سال 92 ارائه شد تمرکز دولت روی بنگاه‌های بزرگ بود، تأکید کرد: - ضربه گیر مارک آبی پمپ - در نتیجه این سیاستها - ضربه گیر مارک آبی پمپ - نه‌تنها شرایط امروز اقتصادی کشور با سال 92 تفاوتی نکرده بلکه چند گام هم به عقب رفته‌ایم. - ضربه گیر مارک آبی پمپ - ذکر این نکته هم ضروری است که نباید شاخص‌های منفی اقتصادی این روزهای اقتصاد کشور را کاملاً به تحریم‌های اقتصادی نسبت داد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با تأکید به اینکه وضعیت امروز نشئت‌گرفته از کم‌سوادی نسخه‌نویسان دولتی است گفت: افزایش بهره‌های بانکی در راستای نظام بازار - ضربه گیر مارک آبی پمپ - آزاد از سالهای 92 و 93 سرعت گرفت و در نتیجه سرمایه‌ها از 30 استان جمع شد و یک‌راست به تهران - ضربه گیر مارک آبی پمپ - رفت در نتیجه این سیاست استانها دچار کمبود منابع شدند و در نهایت اقتصاد با مشکل جدی رکود در - ضربه گیر مارک آبی پمپ - استانهای کوچکتر مواجه شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

سلطانی با ابراز اینکه نیمی از نقدینگی ایران از سال 92 به بعد - ضربه گیر مارک آبی پمپ - از محل سپرده‌های بانکی ایجاد شده است گفت: وقتی که نقدینگی رشد می‌کند بازیگران اصلی - ضربه گیر مارک آبی پمپ - و سیاست‌گذاران مجبور می‌شوند برای تراز شدن اقتصاد قیمتها را سه برابر کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این کارشناس اقتصادی ادامه داد، مهمترین مانع رونق تولید به‌عنوان یک سیاست اصلی برای بی‌اثر کردن تحریمها سودهای سپرده - ضربه گیر مارک آبی پمپ - بالاست متأسفانه برای تعدیل نرخ این سودها تدبیر جدی اندیشیده نشده است. خود دولت نیز 200 و 300 هزار میلیارد تومان بدهی بانکی دارد و مشغول پرداخت بهره است و مشخص نیست چرا همچنان سیاست نرخ‌های بالای سود بانکی در کشور ادامه دارد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

این کارشناس اقتصادی با تأکید به اینکه راهکار دوم رونق تولید سیاست مناسب ارزی است گفت: با شوک ارزی اخیر مصرف خانوارها کاهش یافته چرا که قیمتها 3 برابر شده اما درآمد خانوارها 40 درصد رشد کرده است وقتی مصرف کم می‌شود رکود نیز تعمیق می‌شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی - ضربه گیر مارک آبی پمپ - اضافه کرد اگر دولت مسئله نرخ ارز بالا را حل‌وفصل نکند و کنار آن فکری به حال نرخ سود بانکی نشود متأسفانه رکود ادامه خواهد داشت و بحرانهای جدید به اقتصاد تحمیل می‌شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی در بخش دیگری از مباحث خود به مسئله کسب‌وکار در ایران پرداخت و گفت: مشکل اساسی اقتصاد ایران هزینه کسب‌وکار است و نه خود سهولت کسب‌وکار.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

سلطانی ادامه داد قوانین و مقررات نسبت به کشورهای دیگر آنچنان بالا نیست، مشکل اصلی کندی کار از سوی کارکنان دولت است در واقع رویه‌های اداری در ایران طولانی‌تر از روال - ضربه گیر مارک آبی پمپ - عادی انجام می‌شود که این موضوع هم از همان سرکوب دستمزدی - ضربه گیر مارک آبی پمپ - نشأت گرفته است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن