ضربه گیر لاستیکی pn16

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00279.html
لرزه گیر
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴

مسئولان مشکل صادرات فولاد را حل کنند/ محصولات را با قیمت پایین می‌فروشیم

یک فعال حوزه فولاد با بیان اینکه با آزادسازی صادرات فولاد می توانیم محصولات را با قیمتی معقول مازاد تولید خود را صادر کنیم، گفت: کشورهای همسایه برای فولاد ایران عوارض تنظیم کرده‌اند علاوه براین در داخل کشور نیز فقط شرکتها امکان صادرات فولاد دارند .

سید بهادر احرامیان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه همچنان محدودیت‌ها در صادرات - ضربه گیر لاستیکی pn16 - فولاد وجود دارد، اظهار داشت: کشورهای همسایه برای فولاد ایران عوارض تنظیم کرده‌اند علاوه براین در داخل کشور - ضربه گیر لاستیکی pn16 - نیز - ضربه گیر لاستیکی pn16 - فقط شرکتها امکان صادرات فولاد - ضربه گیر لاستیکی pn16 - دارند و هنوز تجار به صورت کامل به - ضربه گیر لاستیکی pn16 - این حوزه ورود پیدا نکرده اند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با بیان اینکه با آزادسازی صادرات فولاد می توانیم محصولات را با قیمتی معقول مازاد تولید خود را صادر کنیم افزود: در حال حاضر محصولات را با قیمتی کمتر در بازار صادراتی به فروش می‌رسانیم تا - ضربه گیر لاستیکی pn16 - بتوانیم بازارهای خود را حفظ کنیم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

این فعال حوزه فولاد با بیان اینکه در زمینه تولید داخل نیز ما با کاهش - ضربه گیر لاستیکی pn16 - سرمایه گذاری در بخش معدن روبرو هستیم، افزود: اخذ عوارض صادراتی بر محصولات معدنی مؤثر نخواهد بود و حتی رغبت سرمایه گذاران را برای ورود به این - ضربه گیر لاستیکی pn16 - حوزه ها کاهش می‌دهد به عنوان نمونه در سنگ آهن عوارض صادراتی اعمال شده که همین موضوع مشکلاتی برای این حوزه بوجود آورده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

احرامیان با تأکید براینکه میزان تولید سنگ آهن کشور 80 میلیون تن است گفت: این درحالی است که کارخانجات فولاد نیازمند 150 میلیون تن سنگ آهن هستند. برای حل این موضوع باید سرمایه گذاری در بخش معدن توسعه پیدا - ضربه گیر لاستیکی pn16 - کند تا نیاز واحدهای تولیدی در تأمین مواد اولیه برقرار شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی مهمترین مشکل فعلی صنعت فولاد را صادرات عنوان کرد و گفت: بعد از صادرات باید به تشویق سرمایه گذاری در - ضربه گیر لاستیکی pn16 - بخش معدن و - ضربه گیر لاستیکی pn16 - تأمین مواد اولیه صنایع توجه کرد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن