ضربه گیر لاستیکی پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00239.html
لرزه گیر
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

بررسی افزایش سهمیه وانت‌بارها در جلسه بعدازظهر کمیته سازمان سوخت

رئیس اتاق اصناف تهران از قول ستاد تنظیم بازار برای افزایش سهمیه وانت‌بارها در جلسه امروز عصر کمیته سازمان سوخت خبر داد.

قاسم نوده فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در خصوص مشکل وانت بارهای حمل بار محصولات کشاورزی و افزایش سهمیه بنزین آنها، اظهار داشت: این موضوع در جلسه صبح امروز ستاد تنظیم بازار مطرح و قرار شد درصدی به سهمیه سوخت وانت بارها افزوده و این موضوع در جلسه بعد از ظهر - ضربه گیر لاستیکی پمپ - کمیته سازمان سوخت مطرح شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: مسئولان قول دادند این مشکل حل و در جلسه سازمان سوخت با افزایش سهمیه وانت بارها موافقت - ضربه گیر لاستیکی پمپ - شود. و احتمالاً از شنبه هفته آینده ابلاغ شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

رئیس اتاق اصناف تهران در پاسخ به این سوال که اگر افزایش سهمیه وانت‌بارها تصویب شود آیا دیگر افزایش قیمتی در بازار به دلیل قیمت بنزین نخواهیم داشت، گفت: در حال - ضربه گیر لاستیکی پمپ - حاضر تلاش ما این است که مشکل سوخت وانت‌بارها حل شود اما باید این را بپذیریم که قیمت بنزین 50 درصد گران شده است و این بر روی حمل و نقل‌هایی که با ماشین‌های بنزینی انجام می‌شود اثر می‌گذارد ولی تلاش ما این است که نگذاریم تأثیر این افزایش بیش از حد انتظار باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در پایان در خصوص وضعیت بازار خاطرنشان کرد: به دلیل رکودی که در بازار وجود دارد و قدرت خرید مردم پایین است، بازار کشش افزایش قیمت ندارد. بنابراین فروشندگان نمی‌توانند قیمت‌ها را افزایش دهند و بدون تغییر باقی می مانند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن