ضربه گیر آما pn16 پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094



کد مطلب: 00293.html
لرزه گیر
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲

ثبات قیمت ۸۰ درصد کالاها/ ۱۰ میلیون تن ذخیره کالای اساسی در کشور داریم

معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در جلسه ستاد تنظیم بازار کشور که با حضور معاون اول رییس جمهور و وزرای صنعت، معدن و تجارت، دادگستری و کار برگزار شد، گفت: پس از افزایش قیمت بنزین با اعمال مدیریت های لازم، ۸۰ درصد کالاها دارای ثبات کلی در کشور بوده است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، - ضربه گیر آما pn16 پمپ - عباس قبادی افزود: با توجه به اهمیت ویژه تنظیم بازار کشور در سالجاری و همچنین شرایط حاضر که موجب برگزاری روزانه جلسات ستاد تنظیم بازار شده است؛ از ابتدای امسال 34 جلسه ستاد تنظیم - ضربه گیر آما pn16 پمپ - بازار برگزار شده و این در حالیست که درسال 97، در - ضربه گیر آما pn16 پمپ - مجموع 35 جلسه برگزار - ضربه گیر آما pn16 پمپ - شده بود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی ادامه داد: در سال 97، ستاد تنظیم بازار کشور مجموعاً 671 مصوبه داشت در حالی که از سال 98، در این ستاد 500 مصوبه گذرانده شده و بالای 80 درصد مصوبات هم اجرایی شده اند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون وزیر صمت اعلام کرد: سال گذشته بالغ بر21 میلیون تن کالای اساسی با ارز 4200 وارد کشور شده است و در 7 ماهه نخست امسال 14 میلیون تن وارد و ذخیره شده است - ضربه گیر آما pn16 پمپ - که 10 میلیون تن ذخایر کالا تا قبل از شروع طرح افزایش قیمت بنزین بوده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

قبادی خاطرنشان - ضربه گیر آما pn16 پمپ - کرد: در چارچوب مصوبات این - ضربه گیر آما pn16 پمپ - ستاد، توزیع شیر مدارس از امروز آغاز شده است، در زمینه گوشت و مرغ بهترین وضعیت را داریم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی افزود: بالغ بر 20 هزار تن کالا در ایام محرم و اربعین عرضه - ضربه گیر آما pn16 پمپ - شده و همچنین توزیع 225 هزار تن کالای اساسی برای ماه رمضان انجام شده است و با توجه به اینکه در ایام نوروز سال گذشته 60 هزارتن ذخیره میوه داشتیم، امسال نیز ذخیره سازی اقلام مورد نظر آغاز شده است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن