ضربه گیر آما pn16

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00076.html
لرزه گیر
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

شافعی: لایحه بودجه سال آینده ۲۰۰ هزار میلیارد تومان کسری دارد

رئیس اتاق بازرگانی ایران ب با بیان این که در خصوص لایحه بودجه ٩٩ برای نخستین بار هیچ نظرخواهی از بخش خصوصی نشده است گفت: برآورد های اولیه حاکی از ۲۰۰ هزار میلیارد تومان کسری در لایحه است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، غلامحسین شافعی در پنجمین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری در جلسه با تولیدکنندگان و فعالان بخش خصوصی اظهار داشت: ضمن توجه به صحبت های مقام معظم رهبری باید اقدامات لازم برای اجرایی شدم آن نیز انجام شود.  

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در این جلسه یک موضوع مهم را - ضربه گیر آما pn16 - فرمودند - ضربه گیر آما pn16 - و آن این بود که هدف اصلی از این جلسه تکریم این عناصر ( تولید کنندگان و فعالان بهش خصوصی) اساسی در افکار عمومی خواند. همچنین ایشان نقش اقتصاد در نظام جهموری اسلامی را بیشمار و افزایش ثروت ملی و گسترش رفاه عمومی در اسلام را یک ارزش دانستند. 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس اتاق بازرگانی ایران - ضربه گیر آما pn16 - خاطر نشان کرد: همچنین رهبر معظم انقلاب در - ضربه گیر آما pn16 - خصوص وظیفه بخش خصوصی در اجرای قانون  اصل ٤٤ فرمودند، مخاطب  این موضوع بخش خصوصی است و این سیاست هم برای شما حق ایجاد می کند و هم تکلیف. ایشان به این نکته تأکید کردند که  قانون اصل ٤٤ درست اجرا نشده و واگذاری برخی کارخانه ها به افراد سواستفاده چی و عملکرد این افراد اندک ، فضا را برای فعالان سالم بخش خصوصی نامساعد کرده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی ادامه داد: فعالان بخش خصوصی با استفاده از اصل ٤٤باید با نقشه راه ، زنجیره تخصصی از فن آوری علم و بازراریابی را تشکیل دهند. همچنین مقام معظم رهبری بیان فرمودند که   مسلح کردن انقلاب به سلاح و اراده تولید یک اصل مهم بوده و علاج مشکلات اقتصادی  است. بنابراین تنها راه حل مسایل موجود مسیر تقویت و رونق داخلی است و باید با اقدامات لازم برای رفع موانع پیش رو انجام و جدی گرفته شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شافعی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ظرفیت های داخلی را بی پایان دانستند، خاطر نشان کرد: ایشان تاکید فرمودند که باید موانع توسعه ظرفیت های داخل و استفاده از آن رفع شود. اگر فعالان با تکیه بر توان داخلی تحریم را کنار بزنند ، تحریم کننده نیز کنار می رود. همچنین ایشان به این نکته نیز اشاره کردند که نباید نهادهای عمومی خود را رقیب بخش خصوصی بدانند و باید به کمک - ضربه گیر آما pn16 - هم بیایند نه اینکه مزاحم هم باشند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی گفت: مقام معظم رهبری نکات مهمی نیز در خصوص قوانین مزاحم فرمودند و تأکید کردند که باید با جدیت به دنبال بهبود فضای کسب و کار و اصلاح عملکرد غلط و بهبود عملکرد های مناسب باشند . همچنین قوانین مربوط به مسایل مالی و پولی و بانکی و گمرکی و بودجه - ضربه گیر آما pn16 - و تامین اجتماعی باید به نفع تولید تغییر کند تا عرصه برای سفته بازی تنگ شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

رئیس اتاق بازرگانی ایران  اظهار داشت: مقام معظم رهبری در این - ضربه گیر آما pn16 - جلسه،مجلس و دولت را به اقدامات جدی برای برطرف کردن این مشکلات ترغیب کند و نباید برای برخی خطاها از سوی تولید کننده، دستگاه های نظارتی بریزند ، بلکه باید استفاده - ضربه گیر آما pn16 - از ظرفیت دیپلماسی در صادرات را نیز مورد توجه قرار داد. 

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی ادامه داد: رهبر انقلاب با اشاره دیپلماسی در صادارت نیز فرمودند میتوانیم از طریق دیپلماسی با همسایه - ضربه گیر آما pn16 - ها وضعیت بهتری در صادرات برای کشور فراهم کرد.ایشان تولید کنندگان  را فرماندهان، پیشروان و خط شکنان  بخش اقتصاد و تولید داخل دانسته و صفوف خط مقدم عرصه  حیاتی  تولید داخلی را رونق  اقتصادی دانستند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

شافعی در ادامه جلسه در خصوص روز جهانی مبارزه با فساد گفت: فساد پیامدهای سیاسی و اقتصادی و - ضربه گیر آما pn16 - اجتماعی گسترده ای دارد و مسیر رشد اقتصادی کشور ها  را می تواند تضعیف کند و منجر - ضربه گیر آما pn16 - به تضعیف امنیت اقتصادی ، افزایش فعالیت های زیرزمینی و هزینه معاملات تجاری خواهد شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: فساد کاهش  اعتماد عمومی را به همراه دارد - ضربه گیر آما pn16 - و رشد تولید ناخالص یک کشور را بین یک تا ٨درصد تغییر می دهد. همچنین  باعث می شود  تجمل گرایی به قاعده عمومی تبدیل شود. فقر  احساسی از فقر واقعی بسیار خطرناک تر است. در زمان جنگ شاهد این - ضربه گیر آما pn16 - مسائل نبودیم و احساس مردم بهتر از شرایط کنونی بود. 

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

رئیس اتاق بازرگانی ایران با - ضربه گیر آما pn16 - اشاره به اینکه در شرایط خاص فعلی  بازگرداندن  اعتماد عمومی باید در - ضربه گیر آما pn16 - دستور کار دولت قرار گیرد - ضربه گیر آما pn16 - و مقام معظم رهبری نیز  در سه دهه گذشته در خصوص مبارزه با فساد تاکیدات ویژه ای داشته و همواره فساد را به اژدهای ٧سر و همانند خوره و سرطان دانستند که باید با آن مبارزه کرد. نباید این سرطان پیشرفته و غیرقابل  معالجه شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*عدم نظرخواهی از  بخش خصوصی در بودجه ٩٩ 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شافعی  در خصوص لایحه بودجه ٩٩ نیز گفت: برای نخستین  بار هیچ نظرخواهی از بخش خصوصی در لایحه بودجه ٩٩ نشده است و حتی از مرکز پژوهش ها نیز بر اساس شنیده ها نظر خواهی نشده است. بودجه چشم انداز یک ساله دولت است و بر همین اساس از اهمیت بالایی برخوردار است. 

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی تأکید کرد: سال پیش رو از نظر درآمدی سال بسیار سختی خواهد بود زیرا در خصوص فروش نفت و ارز حاصل از آن با مشکلاتی روبه رو هستیم. در لایحه پیش بینی فروش یک میلیون بشکه در روز نفت شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی خاطر نشان کرد:  درآمد ارزی ٥.٨میلیارد دلار خواهد بود و لذا - ضربه گیر آما pn16 - منابع ارزی کافی برای اختصاص واردات  کالاهای  اساسی که 10.5 میلیارد دلار پیش بینی شده، نخواهد  شد. برای اجرای  سیاست اختصاص ارز 4200 - ضربه گیر آما pn16 - تومانی عدد ٥٨هزار میلیارد تومان - ضربه گیر آما pn16 - کسری وجود دارد که بارها در اتاق در خصوص آن صحبت کرده ایم. 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس اتاق بازرگانی ایران - ضربه گیر آما pn16 - گفت : برآورد های اولیه حاکی از 200 هزار میلیارد تومان کسری در لایحه است و این بدون در نظر گرفتن اوراق منتشره  است. وابستگی  به درآمد نفت یکی دیگر از مشکلات لایحه بودجه ٩٩ است و  ضروری است دولت گام - ضربه گیر آما pn16 - های اساسی  در راستای انضباط مالی بردارد . 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی  با اشاره به اینکه  تعادل بین برنامه های هزینه ای  دولت بدون کوچک سازی دولت امکان پذیر نیست، اظهارداشت: رقم درآمدهای مالیاتی از کجا قرار است تامین شود، بهترین راه برای کاهش وابستگی  به نفت اتکا به تولید داخل و توان داخل است. 

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

شافعی در پایان گفت: ٧٤  درصد بودجه ٩٩  کل کشور متعلق به شرکتهای دولتی و بانک ها و - ضربه گیر آما pn16 - موسسات  انتفاعی دولت است که نسبت به سال گذشته ١٦درصد افزایش یافته است. رشد منابع حاصل از واگذاری شرکت های دولتی ٤٦درصد است و واگذاری ها  نباید با دید کسب درآمد انجام شود زیرا در این صورت از فرایند اصلی خصوصی سازی  منحرف شده ایم. بنابراین - ضربه گیر آما pn16 - ما  موافق واگذاری  هستیم به شرطی که بخش  خصوصی واقعی وارد شود. 

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن