ضربه گیر آما pn10 پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00314.html
لرزه گیر
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷

عمده ترین مواد اولیه صنعت کفش داخلی سازی شد

یک عضو هیات مدیره جامعه صنعت کفش ایران با بیان اینکه در جلسه تولید کنندگان با مقام معظم رهبری تکلیف برای مسئولین روشن شده که باید اقدامات لازم را برای بهبود فضای کسب و کارانجام دهند، گفت:عمده ترین مواد اولیه صنعت کفش داخلی سازی شد.

علی لشگری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه خوشبختانه ایران نیز مانند سایر کشورها از جمله ترکیه، پاکستان، هند، برزیل - ضربه گیر آما pn10 پمپ - توجه ویژه ای به صنعت کفش دارد، اظهار داشت: این موضوع باعث شده تا صنعت کفش ایران در سطح بین المللی جزو بازیگران اصلی به شمار آید به نحوی که امروز ایران در منطقه خاورمیانه در تولید کفش مقام اول و در دنیا رتبه 12 را - ضربه گیر آما pn10 پمپ - به خود اختصاص داده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با اعلام اینکه این موضوع نشان می‌دهد مسئولین باید حساسیت خود را نسبت به توسعه صنعت کفش کشور بیشتر کنند، افزود: انتظار می‌رود این روزها که تولیدکنندگان در شرایط سختی به سر می‌برند، توجه ویژه‌ای به صنعت کفش شود البته در جلسه شب گذشته تولید کنندگان با مقام معظم رهبری تکلیف برای مسئولین روشن شده که باید اقدامات لازم را برای بهبود فضای کسب و کار برای تولیدکنندگان فراهم - ضربه گیر آما pn10 پمپ - آورند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

این عضو هیات مدیره جامعه صنعت کفش ایران، تصریح کرد: ما در مقام عمل از دولت انتظار داریم موانع پیش روی تولیدکنندگان را از بین ببرد. به عنوان نمونه در بخش بیمه هزینه‌های زیادی به تولیدکنندگان تحمیل می‌شود که دولت باید در این رابطه اقدامات لازم را انجام دهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

لشگری در ادامه صحبتهای خود به صنعت کفش به عنوان یک صنعت پیشران برای توسعه بخشی از صنایع کشور اشاره کرد و گفت: سال گذشته 115 میلیون دلار صادرات کفش در ایران انجام شده که اگر موانع پیش - ضربه گیر آما pn10 پمپ - روی تولید از بین برود به طور حتم این - ضربه گیر آما pn10 پمپ - رقم چندین برابر خواهد شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با اعلام اینکه - ضربه گیر آما pn10 پمپ - خوشبختانه در یک - ضربه گیر آما pn10 پمپ - سال اخیر با وجود تمام مشکلات توانستیم عمده ترین مواد اولیه تولید کفش که همان پی یو است را تولید کنیم، تصریح کرد: بخشی از این مواد در زیره کفش مورد استفاده قرار می‌گیرد که ما وابستگی به واردات آن داشتیم. اما خوشبختانه در یک سال اخیر با برنامه ریزی‌های صورت گرفته - ضربه گیر آما pn10 پمپ - در بخش تولید توانستیم این ماده اولیه را در داخل کشور تولید کنیم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

این عضو هیات مدیره جامعه صنعت کفش ایران، اضافه کرد: سال گذشته هر کیلو مواد پی یو خارجی با ارز نیمایی 8 هزار و 500 تومانی بالای 40 هزار تومان در بازار به فروش می رسید، امروز با داخلی سازی این ماده هر - ضربه گیر آما pn10 پمپ - کیلو پی یو ایرانی در بازار 24 هزار تومان است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن