ضربه گیر آما pn10

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00090.html
لرزه گیر
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷

اقتصاد آمریکا به آتش بس در جنگ تجاری نیاز داشت

سی ان ان طی گزارشی نوشت: آتش بس در جنگ تجاری آرامش لازم را به کارخانه ها و مزارع آمریکا باز می گرداند و آغاز خرید محصولات کشاورزی آمریکا توسط چین آرامش را به مزارع این کشور برمی گرداند.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از سی ان ان، اطلاعیه نماینده تجارت آمریکا در مورد امضای مرحله اول قرارداد تجاری بین آمریکا و چین خبر خوبی برای اقتصاد آمریکاست. چین قبول کرده محصولات کشاورزی، انرژی و تولیدات کارخانه ای آمریکا را بخرد و در زمینه حفاظت از مالکیت - ضربه گیر آما pn10 - فکری و مدیریت - ضربه گیر آما pn10 - ارزی هم تعهداتی داده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 در عوض ترامپ هم موافقت کرده عوارض وضع شده در ماه سپتامبر - ضربه گیر آما pn10 - را کاهش دهد و عوارض جدیدی را که قرار بو در پانزدهم دسامبر اجرایی شود لغو کند. ولی عوارض 25 درصدی بر 250 میلیارد دلار از واردات چینی که در 2018 اعمال شد همچنان پا بر جاست.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 اگر ترامپ موافقت نمیکرد عوارض پانزدهم دسامبر را لغو کند میانگین نرخ عوارض آمریکا به - ضربه گیر آما pn10 - تقریباً 24 درصد می رسید که بسیار بالاتر از عوارض 3.1 درصدی قبل از آغاز جنگ تجاری در جولای 2018 بود. لغو این عوارض جلوی وضع عوارض تلافی‌جویانه چین را هم بر خودروهای آمریکایی و قطعات خودرو گرفت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 عوارض ماه دسامبر تاثیر چندانی بر اقتصاد چین نداشت ولی به منافع آمریکا ضربه میزد. - ضربه گیر آما pn10 - از 160 میلیارد دلار عوارضی که بر واردات چینی در پانزدهم دسامبر وضع می شد، 60 درصد متعلق به کامپیوتر و لوازم الکترونیکی مانند گوشی‌های هوشمند و لپ‌تاپ بود. بیشتر این وسایل در کارخانه هایی در خارج از آمریکا مونتاژ می‌شوند که در چین مستقر هستند مثل کارخانه فاکسکان چین که آیفون‌های اپل را می سازد. بنابراین، فشار این عوارض بیشتر بر - ضربه گیر آما pn10 - شرکت‌های فناوری آمریکایی و عرضه کنندگان آنها بود و تاثیر چندانی بر تولید کنندگان چینی که متهم به یارانه های ناعادلانه و دزدی فناوری هستند نداشت.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 عوارض جدید نه تنها بی تاثیر هستند بلکه هزینه زیادی برای آمریکا دارند. مشکلات به وجود آمده در بخش تولیدات کارخانه ای آمریکا بیشتر ناشی از جنگ تجاری است. عوارض اولیه آمریکا بیشتر بر واردات متوسط تاثیر داشت، قطعاتی که تولیدکنندگان آمریکایی برای تولیدات داخلی از آن استفاده می‌کردند. برخی از این محصولات تولید کننده خارجی دیگری غیر از چین ندارند. وضع عوارض 25 درصدی بر این کالاها کارخانه های آمریکا را تحت فشار گذاشته است. کند شدن - ضربه گیر آما pn10 - اقتصاد جهان هم بر این مشکل افزوده و شرکت های آمریکایی به سختی صادرات خود را حفظ میکنند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 فعالیتهای کارخانه ای آمریکا در چهار ماه گذشته کاهش یافته است که تحلیل گران دلیل آن را ادامه بی ثباتی اقتصادی و پیچیده شدن روابط تجاری - ضربه گیر آما pn10 - آمریکا و چین می دانند که اقتصاد را کند کرده است. علیرغم پرداخت 23 میلیارد دلار به کشاورزان آمریکایی طی دو سال گذشته برای جبران - ضربه گیر آما pn10 - خسارتشان، کشاورزان هنوز هم تحت فشار جنگ تجاری قرار دارند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

یک آتش بس در جنگ تجاری آرامش لازم را به کارخانه ها و مزارع آمریکا باز می - ضربه گیر آما pn10 - گرداند. آغاز خرید محصولات کشاورزی آمریکا توسط چین آرامش را به مزارع این کشور برمی گرداند و لغو عوارض موجود خیال صادرکنندگان تولیدات کارخانه ای آمریکا را هم راحت می کند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 مهمتر از همه، آتش بس - ضربه گیر آما pn10 - تجاری احتمال حل و فصل اتهامی را که آمریکا به چین مبنی بر فعالیت های ناعادلانه مربوط به انتقال فناوری و مالکیت فکری زده افزایش می دهد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 مزایای اقتصادی و سیاسی پایان جنگ تجاری کاملا روشن است. - ضربه گیر آما pn10 - کاهش عوارض قبلی - ضربه گیر آما pn10 - و لغو عوارض جدید به همراه مرحله دوم قرارداد تجاری که طی آن مسائل مربوط به دسترسی آمریکایی‌ها به بازارهای چین و یارانه های صنعتی دولت چین حل می شود، به نفع اقتصاد آمریکا و رئیس جمهور آن - ضربه گیر آما pn10 - خواهد بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/29

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن