ضربه گیر آما کلاس 150

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00272.html
لرزه گیر
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴

اقتصاد جهان امسال کمترین رشد از زمان رکود ۲۰۰۹ را تجربه کرد

موسسه بین المللی اعتبارسنجی مودیز اعلام کرد اقتصاد جهان در سال جاری میلادی شاهد کمترین رشد جهانی از رکود ۲۰۰۹ تا به حالا بوده است.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، موسسه بین المللی اعتبارسنجی مودیز اعلام کرد اقتصاد جهان در - ضربه گیر آما کلاس 150 - سال جاری شاهد کمترین رشد جهانی از رکود 2009 تا به حالا بوده است. این موسسه انتظار دارد اقتصاد جهان همچنان آسیب‌پذیر باقی بماند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 گرچه مودیز رکود را در 2020 پیش‌بینی نمی کند ولی هشدار داده تهدیدهای شرایط اعتباری در بحبوحه بی ثباتی سیاست تجاری در سراسر جهان افزایش می یابند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این موسسه اعلام کرد ریسک رکود در اروپا و آمریکا هم چنان بالا می ماند، در حالی که در چین طرح های متعادل سازی داخلی چالش هایی را برای حفظ رشد سریع اقتصاد این کشور ایجاد می‌کند. این آژانس اشاره کرد - ضربه گیر آما کلاس 150 - که این تهدیدها حول درگیری تجاری چین و آمریکا، بی ثباتی های ناشی از برگزیت و افزایش سایر درگیری های دوجانبه متمرکز می‌شوند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

مودیز همچنین انتظار - ضربه گیر آما کلاس 150 - دارد نرخ - ضربه گیر آما کلاس 150 - بهره پایین بماند و منحنی سود در چندین سال آینده ثابت باشد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

طبق گفته این سرویس سرمایه گذاری - ضربه گیر آما کلاس 150 - که مقر آن در آمریکا است، نرخ پایین بهره هزینه های - ضربه گیر آما کلاس 150 - وام - ضربه گیر آما کلاس 150 - گیری را برای دولت ها و شرکت ها پایین نگه می دارد ولی فضای عملیاتی سختی را برای بانک ها و شرکت های بیمه ایجاد می کند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/63

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن