ضربه گیر آما پمپ آب

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00199.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

فرصت جهش صادرات در پی گرانی دلار از دست رفت

رئیس فراکسیون صادرات مجلس با بیان اینکه جهش ارزی و کاهش ارزش پول ملی در سال گذشته می توانست فرصت خوبی برای صادرکنندگان باشد گفت: با توجه به مشکلاتی که در راه صادرکنندگان بود نتوانستیم به خوبی از این شرایط بهره گیری کنیم.

به گزارش  خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، کریمی در همایش روز ملی صادرات با تأکید بر اینکه هویت و فرهنگ ایران در قالب صادرات بوده و صادرکنندگان سفیران ایران در انتقال این فرهنگ هستند، اظهار داشت: در شرایط فعلی تلاش می کنیم دولت بدون نفت را رقم بزنیم و نقش صادرات غیر نفتی و ارز غیر نفتی بیشتر می شود.  

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی ادامه داد: حمایت های موثر و به موقع از صادر کننده نیاز فعلی این بخش بوده و نباید جایزه صادرکننده دو سال بعد - ضربه گیر آما پمپ آب - از انتخاب به آنها پرداخت شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس فراکسیون صادرات مجلس با بیان اینکه - ضربه گیر آما پمپ آب - جهش ارزی و کاهش ارزش پول ملی در سال گذشته  می توانست فرصت خوبی برای صادرکنندگان باشد، تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که در راه صادرکنندگان بود نتوانستیم به خوبی از این شرایط بهره گیری کنیم. بنابراین می توانستیم جهش بزرگ صادراتی داشته باشد ولی آن طور که باید نتیجه نداشت. - ضربه گیر آما پمپ آب -  

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با تأکید بر اینکه مجلس و فراکسیون توسعه - ضربه گیر آما پمپ آب - صادرات همیشه مشکلات صادرکنندگان و - ضربه گیر آما پمپ آب - پیگیری و حل آنها را در دستور کار خود داشته و دارد، خاطر نشان کرد: پیمان سپاری ارزی و الزام آن برای همه کالا - ضربه گیر آما پمپ آب - ها و به خصوص معافیت صادرکنندگان و مالیات ارز حاصل از صادرات مشکل اصلی بود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

رئیس فراکسیون صادرات مجلس با اشاره به مخالفت فراکسیون صادرات مجلس گفت: امیدواریم در لایحه بودجه ٩٩این - ضربه گیر آما پمپ آب - بند حذف - ضربه گیر آما پمپ آب - یا مشکلات صادرکنندگان حل شود. زیرا ابلاغ مقررات یک شبه و تسری آن به همه بخش ها مشکل است و شاید این یکی از دلایلی - ضربه گیر آما پمپ آب - بود که نتوانستیم سال گذشته صادرات خوبی نداشته باشیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

کریمی افزود: نقش صادرات در اقتصاد ملی را باور داریم و باید راه آنها را باز کنیم، اما سال گذشته صادرکنندگان نوکیسه با کارت های بازرگانی، موجب رنج صادرکنندگان پیشکسوت شدند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی در - ضربه گیر آما پمپ آب - پایان تأکید کرد: امیدواریم بستری فراهم شود که با اعتبار سنجی کارت های بازرگانی ، شاهد حضور صادرکنندگان صلاحیت دار و زحمت کش باشیم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن