خرید لرزه گیر ارزان

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00192.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱

۲۵۰۰ میلیارد تومان پول صادرکنندگان در سازمان امور مالیاتی مانده است

رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه استرداد مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان و ارتباط دادن آن به رفع تعهد ارزی، مشکلات بسیاری را به وجود آورده است، گفت: دو هزار تا ۲۵۰۰ میلیارد تومان پول صادرکنندگان در سازمان امور مالیاتی مانده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی - خرید لرزه گیر ارزان - شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، غلامحسین شافعی، امروز در مراسم روز ملی صادرات با اشاره به - خرید لرزه گیر ارزان - اینکه صادرکنندگان با وجود مشکلات متعدد کیان اقتصاد ایران را در بازارهای جهانی حفظ کردند، اظهارداشت: توسعه صادرات یکی از راههای - خرید لرزه گیر ارزان - رفاه و توسعه اقتصادی است و تردیدی در آن - خرید لرزه گیر ارزان - وجود ندارد؛ به این معنا که بسیاری از کشورها با تاکید بر صادرات توانستند به رشد بالایی دست یابند، اما صادرات ایران تفاوتی هم با کشورهای توسعه یافته دارد و آن اینکه، تکیه اصلی و محور حائز اهمیت در - خرید لرزه گیر ارزان - ایجاد درآمدهای صادراتی ایران طی سال‌های اخیر، بر مواد نفتی و خام بوده است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی افزود: صادرات سایر کشورها مبتنی بر تولید قوی و رقابتی بوده و تولیدات فناورانه را در این راستا عرضه کرده‌اند، این در حالی است که علیرغم کاهش درآمدهای نفتی و تحریم‌ها، برخی به بحرانی - خرید لرزه گیر ارزان - تر شدن شرایط صادرات کشور به عنوان بخش ارزآور دامن زده‌‌اند که اگر نتوانیم با حرکت شتاب دهنده در صادرات، نیازهای ارزی کشور را - خرید لرزه گیر ارزان - تامین کنیم، در آینده مشکلات بسیاری بیشتری را تجربه خواهیم کرد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تغییر رویکرد دولت در ده ماهه گذشته گفت: از سرعت حرکت مخرب در برخی مسائل داخلی رها شده و به سمت منطق و اصول در حال حرکت هستیم؛ به عبارتی می‌خوابیم و نمی‌گوییم خدا به خیر کند که فردا صبح چه بخشنامه‌ای ابلاغ می‌شود، از این جهت شرایط بهتر شده است؛ ولی باید این حرکت تقویت شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

شافعی به راهکارهای ارایه شده از سوی صادرکنندگان کشور برای برون رفت از شرایط کنونی اقتصاد ایران اشاره کرد و افزود: در خوشبینانه ترین حالت، بیشتر از مساله مشکلات اقتصاد نفتی، به نحوه تفکر کوتاه مدت و سطحی در تصمیم گیری‌ها باید توجه داشت و مانع آن شد، به این معنا که - خرید لرزه گیر ارزان - هر نوع تصمیم اقتصادی که دولت اتخاذ می‌کند باید مورد محاسبه قرار گیرد که آن تصمیم، چه اثری بر سایر مولفه‌های اقتصادی دارد و زیان این تصمیم، بسیار بیش از منافع آن است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با بیان اینکه استرداد مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان و ارتباط دادن آن به رفع تعهد ارزی، مشکلات بسیاری را به وجود آورده است، تصریح کرد:  براساس برآوردها، دو هزار تا 2500 میلیارد تومان پول صادرکنندگان در سازمان امور مالیاتی مانده است که این مشکلات صادرکنندگان - خرید لرزه گیر ارزان - را به لحاظ نقدینگی، دو چندان می‌کند؛ اما باید سوال کرد که آیا سازمان امور مالیاتی این ابزار را در اختیار ندارد که بازگشت مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان، منوط به بازگشت ارز صادراتی شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شافعی گفت: سهم مانده تسهیلات صادراتی در تسهیلات بانکها به شدت کاهش یافته و متاسفانه نسبت به تامین مالی صادرات توجهی نمی شود؛ به - خرید لرزه گیر ارزان - این معنا که تامین مالی این بخش فلاکت بار شده است. این در حالی است که در - خرید لرزه گیر ارزان - صندوق ضمانت صادرات نیز اوضاع چندان مساعد نیست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی اضافه کرد: در مورد صادرات، تا دلتان بخواهد تصمیم گیر وجود دارد ولی یک پاسخگو در مورد آن به چشم نمی خورد، چراکه متولی واحدی ندارد. این در حالی است که کمیته دائمی ماده یک، دستگاههای متولی کمیسیونهای مشترک در کشورهای دنیا، وزارت جهاد، وزارت کشاورزی و سازمان توسعه تجارت تصمیم گیر هستند، اما کسی پاسخگو نیست؛ پس جایگاه سازمان توسعه تجارت ایران باید مورد بازنگری قرار - خرید لرزه گیر ارزان - گرفته و این سازمان، نقطه مرکزی تصمیم گیری در - خرید لرزه گیر ارزان - این حوزه باشد و البته پاسخگویی - خرید لرزه گیر ارزان - لازم - خرید لرزه گیر ارزان - را هم داشته باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه صندوق ضمانت صادرات ایران با بانک توسعه صادرات ایران باید ادغام شود تا صادرات از این وضعیت رها شود، تصریح کرد: این دو بخش باید با ادغام، تقویت شده و یک اگزیم بانک واحد تشکیل شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن