خرید ضربه گیر pn16

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00139.html
لرزه گیر
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹

تولید ۱۳۰ میلیون تن سنگ آهن در سنگان

مدیرعامل مجتمع سنگان با اشاره به اینکه برای یک دوره پنج ساله برنامه استخراج ۳۰۰ میلیون تن باطله و ۱۳۰ میلیون تن سنگ آهن در این مجموعه تعریف شده است، گفت: این برنامه در قالب دو قرار داد جداگانه شکل اجرایی به خود می‌گیرد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی همتی امروز در نشستی خبری با بیان اینکه  قرارداد باطله برداری به ارزش سه هزار میلیارد تومان نهایی شده و قرار داد استخراج سنگ آهن در هفته جاری نهایی می شود، اظهارداشت: ظرف دو سال آینده ظرفیت نهایی تولید کنسانتره به 17.5 میلیون تن - خرید ضربه گیر pn16 - و گندله سازی به 15 میلیون تن می رسد  و تا پایان امسال هم پیش بینی شده کنسانتره سازی به رقم - خرید ضربه گیر pn16 - 12.5 میلیون تن برسد و گندله هم به رقم 10 میلیون تن خواهد رسید.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

افزود: امروز سنگان دارای بزرگترین ذخیره سنگ آهن کشور با رقم 1.3 میلیارد تن محسوب می شود، درعین حال برنامه اکتشاف در وسعت 16.5 کیلومتر مربع هم شروع شده که با دستیابی به ذخایر جدید، بر مجموع سنگ آهن این مجموعه افزوده خواهد شد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

مدیرعامل مجتمع سنگان با بیان اینکه امروز این مجموعه در ارتباط با حقوق دولتی معادن هیچگونه بدهی به دولت ندارد، - خرید ضربه گیر pn16 - گفت: پارسال 110 میلیارد تومان کل حقوق دولتی مربوطه پرداخت شد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی ضمن اشاره به مساله اشتغال به - خرید ضربه گیر pn16 - عنوان یکی از دغدغه های جدی مسولان، - خرید ضربه گیر pn16 - گفت:  امروز تعداد هفت هزار نفر نیروی کار در سطوح مختلف در سنگان مشغول به کار هستند و با اجرای قراردادهای باطله برداری - خرید ضربه گیر pn16 - و استخراج سنگ آهن در مجموع انتظار می رود دو هزار نفر نیروی کار جدید به مجموعه اضافه شود که شمار شاغلین به 9 هزار نفر خواهد رسید.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

همتی اضافه کرد : بازار کار سنگان، اشتغال در شهرستانهای خواف، رشتخوار، تایباد و تربت جام را تحت تاثیر قرار خواهد داد و درواقع عمده اشتغال این منطقه مربوط به شهرستانهای یاد شده است، مگر اینکه نیروی کار متخصصی از دیگر نقاط برحسب ضرورت جذب شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی پیرامون اقدام مشترک مجتمع های فولاد سازی و وزارت راه و شهرسازی برای احداث جاده 140 کیلومتری  مسیر سنگان به تربت حیدریه گفت: عملیات اجرایی در - خرید ضربه گیر pn16 - یک ماه گذشته آغاز شد و برای این مسیر 800 میلیارد - خرید ضربه گیر pn16 - تومان سرمایه گذاری می شود که 400 میلیارد تومان توسط مجتمع های فولاد سازی و بقیه توسط وزارت راه وشهرسازی تامین خواهد شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مدیرعامل مجتمع سنگان ضمن تاکید براینکه به هیچ وجه اجازه صادرات سنگ آهن و گندله نداریم، گفت:  هرچقدر به مواد خام تعرفه بسته شود، ضرر ندارد، باید فرآوری انجام شود و با فولاد سازان خارجی بتوانیم رقابت کنیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی مهمترین مساله - خرید ضربه گیر pn16 - در سنگان را آب دانست و  واحدهای آهن اسفنجی و شمش بیشتر دشواری دارند و نیاز فعلی سنگان 20 میلیون متر مکعب است و اکنون در ارتباط با موضوع انتقال آب از دریای عمان به استانهای سیستان وبلوچستان، کرمان، یزد، خراسان رضوی و ... این مهم مورد توجه است و در کوتاه مدت بهره گیری از پساب شهر مشهد بطول 250 تا 260 کیلومتری و در عین حال استفاده از آب شهرهای اطراف از جمله - خرید ضربه گیر pn16 - تایباد مورد نظر است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن