خرید ضربه گیر پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00085.html
لرزه گیر
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱

گلایه یک مدیر گمرکی از بخشنامه‌های متعدد منشأ خیر شد/صدور دستور پالایش بخشنامه‌های بدون پشتوانه قانونی

درحالی که چند روز قبل یک مدیرکل گمرک گفته بود "بخشنامه‌های متعدد وزارت صمت پدر ما را درآورده است"، گمرک ایران دستورالعملی را صادر کرده که بر اساس آن تنها بخشنامه‌های دفتر مقررات صادرات و واردات ابلاغ خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، چند روز قبل مدیرکل دفتر صادرات گمرک ایران در جمع - خرید ضربه گیر پمپ - اعضای اتاق بازرگانی تهران گفته بود: "بخشنامه‌های متعدد وزارت صنعت پدر ما را درآورده است."، همین موضوع باعث شد تا - خرید ضربه گیر پمپ - معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت پیگیر موضوع شود.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

بر این اساس امروز بخشنامه‌ای از سوی معاون فنی گمرک ایران صادر شده است که از مدیران‌کل گمرک خواسته شده است تا تمام بخشنامه‌‌های صادرشده منضم به نامه دفتر مقررات صادرات - خرید ضربه گیر پمپ - و واردات باشد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

گفتنی است، پیش از این و بدون توجه به نص تبصره ذیل ماده 4 قانون مقررات صادرات و واردات، بخشنامه و مکاتبات  سایر دفاتر وزارت صمت یا سازمانهای دیگر نیز - خرید ضربه گیر پمپ - به گمرکات اجرایی ابلاغ می‌شد و همین موضوع باعث ایجاد برخی ناهماهنگیها شده بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

بر اساس - خرید ضربه گیر پمپ - دستور جدید معاون فنی گمرک، از این پس فقط بخشنامه‌های منضم به مکاتبه دفتر مقررات صادرات و واردات ابلاغ خواهد شد و از سوی دیگر پالایش و حذف بخشنامه‌هایی که به‌واسطه مکاتبه سایر سازمانها و دفاتر وزارت صمت انجام شده در - خرید ضربه گیر پمپ - دستور کار قرار گرفته است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

خرید ضربه گیر پمپ

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار
- خرید ضربه گیر پمپ -

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن