انواع لرزه گیر چدنی

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00183.html
لرزه گیر
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

سندهای راهبردی صنعت پوشاک خاک می‌خورد

یک عضو هیات مدیره اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با گلایه از اینکه به جز تصمیمات عجولانه و شتابزده از جمله ممنوعیت واردات نخ، پارچه، زیپ و غیره هیچ حمایتی از سوی دولت دیده نشده است،گفت: تولیدکننده امروز به زحمت مواد اولیه دارد.

به گزارش - انواع لرزه گیر چدنی - خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجید نامی رئیس اتحادیه تولید و صادرات - انواع لرزه گیر چدنی - نساجی - انواع لرزه گیر چدنی - و پوشاک امروز در نشستی خبری با اشاره به اینکه پوشاک همواره جزو کالاهایی است که بیشترین آمار قاچاق در سال های گذشته به آن اختصاص داده است، اظهارداشت: مطابق آمار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز،  در سال 96 بیش از دو میلیارد و 600 میلیون دلار پوشاک به صورت - انواع لرزه گیر چدنی - قاچاق وارد کشور شد، در حالی که واردات قانونی آن در همین سال تنها 60 میلیون دلار بوده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نانی به افزایش سه تا پنج برابری قیمت مواد اولیه در دو سال اخیر به ویژه با افزایش نرخ ارز اشاره کرد و گفت: با برداشته شدن خرید های مدت دار مواد اولیه و نیاز - انواع لرزه گیر چدنی - سه تا چهار برابری به نقدینگی، افزایش قیمت پوشاک را شاهد بودیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تصریح کرد: با وجود 20 هزار تولیدکننده پوشاک که با هم رقابت شدیدی دارند و مجبورند قیمتهایشان را - انواع لرزه گیر چدنی - رقابتی و پایین نگه دارند، - انواع لرزه گیر چدنی - همچنین حجم بالای قاچاق پوشاک به کشور، هیچ انحصاری در صنعت پوشاک شاهد نیستیم.اگر امروز شاهد کاهش قاچاق هستیم، به دلیل افزایش نرخ ارز است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

همچنین مجید افتخاری امروز در نشست خبری - انواع لرزه گیر چدنی - با اشاره به اینکه از حدود دو سال پیش تاکنون تولیدکنندگان پوشاک فریاد زدند که با کمبود مواد اولیه و نقدینگی به عنوان مشکلات اصلی - انواع لرزه گیر چدنی - ترین موضوع روبه - انواع لرزه گیر چدنی - رو هستند، اظهاراداشت: هیچ کس به - انواع لرزه گیر چدنی - این موضوع توجه نکرد و حتی یک اقدام هم در این رابطه انجام نشد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با گلایه از اینکه به جز تصمیمات عجولانه و شتابزده از جمله ممنوعیت واردات نخ، پارچه، زیپ و غیره هیچ حمایتی از سوی دولت دیده نشده است،افزود: امروز ما  در شرایط سخت تحریم‌های اقتصادی نیازمند تصمیم های کارآمد و مؤثر هستیم اما آقایان نمی‌دانیم در اتاق‌های فکر خود چرا تدبیری برای نجات صنعت پوشاک نمی‌گیرند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

این عضو هیات مدیره اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با اشاره به اینکه ما امروز شاهد خواب دو تا سه ماهه مواد اولیه در گمرک هستیم، گفت: هیچ کس جواب نمی دهند چرا با تولیدکننده این - انواع لرزه گیر چدنی - رفتارها انجام می‌شود مگر نه اینکه ما در جنگ اقتصادی هستیم چرا روند تولید را مختل می کنید.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 افتخاری تصریح کرد: - انواع لرزه گیر چدنی - در شرایط فعلی افزایش نرخ ارز و ممنوعیت واردات پوشاک به عنوان دو مسکًن است - انواع لرزه گیر چدنی - که تجربه نشان می - انواع لرزه گیر چدنی - دهد تا چند سال دیگر مزیت خود را از دست می‌دهند. امروز صنعت پوشاک بیش از 300 - انواع لرزه گیر چدنی - هزار اشتغال مستقیم در اختیار دارد که در صورت حمایت دولت و رفع مشکلات، بین دو تا سه برابر قابلیت افزایش خواهد داشت.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی به ارائه تخفیفات 70 درصدی از سوی برخی برندهای خارجی در کشور انتقاد کرد و گفت: ارائه کالاها با قیمت های غیرواقعی، در حقیقت دامپینگ بوده و ضربه شدیدی به صنایع داخلی وارد می کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

افتخاری در ادامه صحبت های خود با اشاره به - انواع لرزه گیر چدنی - نامگذاری امسال به نام رونق تولید، گفت: در - انواع لرزه گیر چدنی - دوم فرودین امسال - انواع لرزه گیر چدنی - وزرای اقتصادی - انواع لرزه گیر چدنی - دولت با برگزاری جلسه ای از شناسایی 341 محور برای حل مشکلات تولید در کشور صحبت کردند اما امروز باید توضیح دهند کدام یک از این محورها در بخش پوشاک اجرا شد؟ جالب اینجاست مسئولین سندهای راهبردی را هم برای صنعت پوشاک تدوین کردند اما فقط در حد چاب بوده و در عمل خبری از اجرای برنامه ها نیست.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

به گزارش - انواع لرزه گیر چدنی - تسنیم، تهران 18 تا 21 آذر ماه میزبان هفتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران (ایران مد 2018) است که با حضور 134 شرکت و برند در فضایی به وسعت هفت هزار و 400 مترمربع برگزار می شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن