انواع ضربه گیر چدنی

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00185.html
لرزه گیر
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵

طرفداری سازمان تجارت جهانی از آمریکا در دعوا با اروپا بر سر ایرباس

سازمان تجارت جهانی ادعای اتحادیه اروپا را مبنی بر عدم اعطای یارانه به هواپیماسازی ایرباس رد کرد و به این ترتیب ایالات متحده اعلام کرد عوارض تلافی‌جویانه بر کالاهای اروپایی را افزایش می دهد.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، سازمان تجارت جهانی در روز دوشنبه ادعای اتحادیه اروپا را مبنی بر عدم اعطای یارانه به هواپیماسازی ایرباس رد کرد و به این ترتیب ایالات متحده اعلام - انواع ضربه گیر چدنی - کرد عوارض تلافی‌جویانه بر کالاهای اروپایی را افزایش می دهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 گزارش جدید سازمان تجارت جهانی نشان می دهد که ایرباس A380 و A350  همچنان یارانه دولتی از اروپا دریافت می‌کنند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 رابرت لایت هایزر، نماینده تجاری آمریکا گفت این تصمیم تأیید می‌کند که  یارانه های اروپا به ایرباس به صنعت هوافضای آمریکا آسیب می رساند و اقدامی جدی برای - انواع ضربه گیر چدنی - حذف این یارانه - انواع ضربه گیر چدنی - های مخرب بازار لازم است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

سازمان تجارت جهانی در ماه اکتبر با توجه به پرونده ایرباس به آمریکا اجازه داد بر 7.5 میلیارد دلار از واردات - انواع ضربه گیر چدنی - سالانه اتحادیه اروپا - انواع ضربه گیر چدنی - عوارض وضع کند. آمریکا براکثر جت های ایرباس و محصولاتی مانند پنیر تا زیتون عوارض وضع کرده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

سازمان تجارت جهانی قرار است - انواع ضربه گیر چدنی - در پرونده مشابهی در مورد بوئینگ در سال آینده تصمیم گیری کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 در حالی که سازمان تجارت جهانی دیگر - انواع ضربه گیر چدنی - ایرباس را  مقصر کاهش فروش بوئینگ به خاطر A380  نمی داند، اعلام کرد تا زمانی که این هواپیمای بزرگ تولید و توزیع می شود، - انواع ضربه گیر چدنی - به سهم بازار بوئینگ آسیب می رساند.  خرید و - انواع ضربه گیر چدنی - فروش این هواپیما متوقف - انواع ضربه گیر چدنی - شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

آخرین گزارش سازمان تجارت جهانی این درگیری تجاری بین دو هواپیماسازی بزرگ دنیا را در دستور کار کمیسیون تجارت اتحادیه اروپا قرار داد. این کمیسیون اعلام کرد یافته‌های جدید حاوی اشتباهات قانونی - انواع ضربه گیر چدنی - جدی است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

دفتر تجارت آمریکا که 10 - انواع ضربه گیر چدنی - درصد عوارض بر هواپیماهای بزرگ اتحادیه اروپا و 25 درصد بر برخی محصولات کشاورزی در - انواع ضربه گیر چدنی - ماه اکتبر وضع کرده بود اعلام کرد بر کالاهای بیشتری از اتحادیه اروپا عوارض وضع می کند ولی هیچ جزئیاتی در مورد میزان افزایش این عوارض یا کالاهای مورد - انواع ضربه گیر چدنی - نظر ذکر کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/119

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن