انواع ضربه گیر پمپ آب

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00305.html
لرزه گیر
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸

قیمت خشکبار ۴۰درصد کم شد/ آجیل شب یلدا گران نمی‌شود

رئیس اتحادیه خشکبار تهران گفت: با توجه به کاهش ۴۰ درصدی قیمت خشکبار از ابتدای سال تا کنون و افزایش تولید، افزایش قیمتی در شب یلدا نخواهیم داشت.

مصطفی - انواع ضربه گیر پمپ آب - احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با بیان - انواع ضربه گیر پمپ آب - اینکه امسال شب یلدا تغییری در قیمت‌ آجیل و خشکبار نخواهیم داشت، اظهار داشت:‌ - انواع ضربه گیر پمپ آب - مشکل و کمبودی - انواع ضربه گیر پمپ آب - در اقلام خشکبار نداریم زیرا میزان تولید نسبت به سال گذشته حدود 60 درصد افزایش داشته و قیمت‌ها نیز از عید تا کنون حدود  40 درصد کاهش - انواع ضربه گیر پمپ آب - یافته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: تنها مشکلی که وجود دارد کمبود بادام درختی است و حدود سه ماه است که در حال پیگیری و - انواع ضربه گیر پمپ آب - رایزنی با وزارت جهاد کشاورزی هستیم تا در صورت امکان به صورت کنترل شده اقدام به واردات کند. هنوز رایزنی‌ها به نتیجه نرسیده ولی اگر بخواهیم برای شب یلدا این کمبود را جبران کنیم، لازم است به زودی اقدامات لازم برای واردات انجام شود تا برای شب یلدا وارد بازار - انواع ضربه گیر پمپ آب - کنیم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

رئیس اتحادیه خشکبار تهران با بیان اینکه قیمت پسته نسبت به سال گذشته 60 درصد کاهش یافته است، خاطر نشان کرد:‌ اقلام وارداتی خشکبار - انواع ضربه گیر پمپ آب - نیز به دلیل ثبات نرخ ارز، قیمت‌ آنها تغییری نداشته و به دلیل فراوانی جنس حتی قیمت‌ها حدود 20 درصد - انواع ضربه گیر پمپ آب - ارزان تر از سال گذشته عرضه می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن